הישאם סולימאן

עורך דין ונוטריון

אודות המשרד

אודות המשרד

עו”ד הישאם סולימאן יליד חיפה שנת 1976 בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה מחזור 1999 לתארים LL.B משפטים
ו – B.A. מנהל עסקים חבר בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2000 ונוטריון מוסמך מטעם משרד המשפטים משנת 2013.

לעו”ד הישאם סולימאן ניסיון של מעל ל 20 שנות הופעה בפני בית המשפט וניהול תיקי פיצויים מורכבים.
עו”ד הישאם סולימאן מתמחה בייצוג נפגעים ו/או בעלי ליקויים כתוצאה מתאונות דרכים /או תאונות עבודה ו/או תאונות אישיות ו/או מחלות כולל מחלות מקצוע ו/או רשלנות רפואית מול חברות ביטוח והמוסד לביטוח לאומי וכל גוף אחר. הטיפול שניתן ללקוח הוא בשיטת “מיצוי זכויות” כאשר חלק בלתי נפרד מתפקידו של עו”ד הישאם סולימאן הוא לחפש עבור הלקוח מקורות לקבלת פיצויים כדין.

 

למשרד יש יועצים רפואיים העוזרים בהכנת התיעוד הרפואי וחוות הדעת הרפואיות לצורך ניהולו התקין של כל תיק. עו”ד הישאם סולימאן מלווה את כל לקוחותיו באופן אישי בכל שלבי הטיפול החל מהשלב הבסיסי של עריכת והגשת טפסים/תביעות, ליווי בוועדות הרפואיות וניהול ישיבות בפני בתי הדין ובתי המשפט השונים.

הדגש הוא על טיפול אישי ומסור בלקוח החל מהפגישה הראשונה ועד לסיום ההליך המשפטי המלא לשביעות רצונו.
המשרד מספק בנוסף שירותים נוטריונים (אפוסטיל) לרבות עריכת צוואה נוטריונית, תרגום תעודות ומסמכים (בשפות, עברית, ערבית ואנגלית), ו/או אימות חתימה נוטריוני.

עו”ד הישאם סולימאן יליד חיפה שנת 1976 בוגר המרכז הבינתחומי בהרצליה מחזור 1999 לתארים LL.B משפטים ו – B.A. מנהל עסקים חבר בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2000 ונוטריון מוסמך מטעם משרד המשפטים משנת 2013.

לעו”ד הישאם סולימאן ניסיון של מעל ל 20 שנות הופעה בפני בית המשפט וניהול תיקי פיצויים מורכבים. עו”ד הישאם סולימאן מתמחה בייצוג נפגעים ו/או בעלי ליקויים כתוצאה מתאונות דרכים /או תאונות עבודה ו/או תאונות אישיות ו/או מחלות כולל מחלות מקצוע ו/או רשלנות רפואית מול חברות ביטוח והמוסד לביטוח לאומי וכל גוף אחר. הטיפול שניתן ללקוח הוא בשיטת “מיצוי זכויות” כאשר חלק בלתי נפרד מתפקידו של עו”ד הישאם סולימאן הוא לחפש עבור הלקוח מקורות לקבלת פיצויים כדין.

למשרד יש יועצים רפואיים העוזרים בהכנת התיעוד הרפואי וחוות הדעת הרפואיות לצורך ניהולו התקין של כל תיק. עו”ד הישאם סולימאן מלווה את כל לקוחותיו באופן אישי בכל שלבי הטיפול החל מהשלב הבסיסי של עריכת והגשת טפסים/תביעות, ליווי בוועדות הרפואיות וניהול ישיבות בפני בתי הדין ובתי המשפט השונים.

הדגש הוא על טיפול אישי ומסור בלקוח החל מהפגישה הראשונה ועד לסיום ההליך המשפטי המלא לשביעות רצונו. המשרד מספק בנוסף שירותים נוטריונים (אפוסטיל) לרבות עריכת צוואה נוטריונית, תרגום תעודות ומסמכים (בשפות, עברית, ערבית ואנגלית), ו/או אימות חתימה נוטריוני.

  • תאונות דרכים
  • תאונות עבודה (כולל מחלות מקצוע ומיקרוטראומה)
  • תאונות אישיות (ביטוח חיים וביטוח תאונות אישיות)
  • תאונות של תלמידי בתי ספר
  • רשלנות רפואית
  • ייצוג מול הביטוח הלאומי על כל הענפים בכל סניפי הביטוח הלאומי בארץ (לרבות נכות כללית, נפגעי עבודה, שירותים מיוחדים, ניידות ועוד….)

הישאם סולימאן | משרד עורכי דין ונוטריון

טלפון נייד: 054-4247787
טלפון משרדי:
04-864-3746
מייל: [email protected]
כתובת: שדרות בן גוריון 21, חיפה

ראשון – חמישי
19:00 – 08:30

שישי
13:00 – 08:30

שבת

סגור

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים

שתפו את כרטיס הביקור