סטודיו STARS

Studio Fitness Stars

סטודיו לאימוני כושר

אודות

אודות

סטודיו פיטנס סטארס הינו סטודיו פונקציונאלי לקבוצות קטנות. אימונים אישיים וזוגיים, סטודיו פילאטיס מכשירים ברמה הגבוהה ביותר! הסטודיו מאובזר בציוד החדש ביותר בשוק כיום. במערכת החוגים שלנו תוכלו להגיע לאימונים פונקציונלים. אימוני ספינינג. אימוני עיצוב וחיטוב. אימוני Trx ,SURFSET פילאטיס מכשירים ועוד…

סטודיו פיטנס סטארס הינו הסטודיו הראשון שנחנך בנתיבות והסביבה כבר למעלה מ – 7 שנים.
הסטודיו מנוהל ע"י ישראל אלמוג מאמן כושר עם וותק וניסיון מעל 15 שנה. אני מזמין אתכם להגיע ולחוות אימונים באוירה שעוד לא הכרתם! צרו קשר בלחיצת כפתור אחת.

סטודיו פיטנס סטארס הינו סטודיו פונקציונאלי לקבוצות קטנות. אימונים אישיים וזוגיים, סטודיו פילאטיס מכשירים ברמה הגבוהה ביותר! הסטודיו מאובזר בציוד החדש ביותר בשוק כיום. במערכת החוגים שלנו תוכלו להגיע לאימונים פונקציונלים. אימוני ספינינג. אימוני עיצוב וחיטוב. אימוני Trx,SURFSET פילאטיס מכשירים ועוד…

סטודיו פיטנס סטארס הינו הסטודיו הראשון שנחנך בנתיבות והסביבה כבר למעלה מ – 7 שנים. הסטודיו מנוהל ע"י ישראל אלמוג מאמן כושר עם וותק וניסיון מעל 15 שנה. אני מזמין אתכם להגיע ולחוות אימונים באוירה שעוד לא הכרתם! צרו קשר בלחיצת כפתור אחת.

  • סטודיו לאימוני כושר אישיים
  • סטודיו פילאטיס מכשירים
  • אימוני ספינינג
  • אימוני קיקבוקס
  • אימוני Trx
  • אימונים פונקציונאלים
  • אימוני Hit אימוני kangoo jump

להורדת האפליקציה

להורדת האפליקציה

לקוחות מרוצים

לפרטים נוספים והרשמה

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים

studio fitness stars QR

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים היא שיטה המבוססת על אימון הדרגתי המסייע לבסס יציבה נכונה, לחטב את הגוף, לחזק את השריר ולהאריך אותו. 
עובדה זו הפכה את פילאטיס מכשירים לשיטת אימון פופולרית גם בעבור מי שלא עוסק בספורט באופן יומיומי.

יתרונותיו של פילאטיס מכשירים

את שיטת התרגול המציא בשנות ה-20 של המאה הקודמת אדם בשם ג'וזף פילאטיס.
לצד הסקרנות שגילה כלפי החיבור בין הגוף והנפש, הוא גם היה ממציא.
כך התפתחו 2 סוגי אימונים – פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן.
שתי השיטות נועדו לשרת את אותה המטרה – עיצוב גוף גמיש, חזק ומאוזן – ובכל זאת יש מספר הבדלים:

קבוצות קטנות – בשונה משיעורי פילאטיס מזרן המתקיימים על פי רוב בקבוצות גדולות, התרגול של פילאטיס מכשירים מתקיים בחדר שבו מספר המכשירים מוגבל, מה שמאפשר למורה להעניק למתרגלים יחס אישי והדרכה מותאמת.

התאמה אישית – פילאטיס מכשירים מתאים לכל שכבות הגיל, כולל אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים כגון נכי צה"ל, העוברים פיזיותרפיה בעזרת פילאטיס מכשירים.

בסטודיו פיטנס סטארס תוכלו ליהנות משיעורי פילאטיס מכשירים בנתיבות ברמה הגבוהה ביותר מבחינה מקצועית וכעת תוכלו לבחור מבין שיעורי הפילאטיס מכשירים. בעוד שיעורי הפילאטיס הרגילים שמים דגש על היציבה וחיזוק השרירים המייצבים הרי שפילאטיס מכשירים מחלק את המיקוד שלו בכמה אזורים חשובים: החל מנשימה, דרך שליטה בשרירים, דיוק כמובן כמו בכל אימון אחר החיוני מאוד לניצול אפקטיבי של האימון, גמישות וכמובן ריכוז. כדאי לקחת חלק בשני סוגי השיעורים אם לא כדי לשלב אותם במקביל אז לפחות כדי לבחור מה מהם המתאים ביותר עבורכם.

טיפים לפילאטיסטים מתחילים

פילאטיס מכשירים בסטודיו פיטנס סטארס

אם היינו אומרים לכם שיש מקום שיכול לחבר אתכם בין גוף ונפש, בלי לימודים רוחניים על אמונות דתיות כאלה ואחרות, ועם אנשים רבים אחרים שמחפשים את השקט הזה לעצמכם – האם הייתם באים? ובכן סטודיו פיטנס סטארס נתיבות הוא ה-מקום לאימונים של גוף ונפש ומשמש כמרכז ספורטיבי ותרבותי מוביל לאימוני פילאטיס מכשירים .

מהו פילאטיס מכשירים?

אחת מטכניקות האימון המובילות כיום היא פילאטיס. על ידי אימון פילאטיס מכשירים ניתן להעצים את האימונים ולאפשר להם לייעל בצורה אופטימלית את האפקטיביות שלנו מכל אימון? ניתן ליהנות מאימון מותאם באופן אישי ולכוון את העבודה על המתקן בהתאם ליכולות של המתאמן. ישנו מגוון גדול של תרגילים שניתן לבצע באמצעות מכשירי פילאטיס ואצלנו בסטודיו ניתן ליהנות משיעורים בקבוצות קטנות של עד 4 אנשים כדי לקבל יותר תשומת לב וליהנות מאימון אפקטיבי יותר.

שתפו את כרטיס הביקור
studio fitness stars QR
דילוג לתוכן