רן וילנצ'יק - פתרונות פיננסים

RAN VILENCHIK - FAMILY OFFICE

קצת עליי

קצת עליי

רן וילנצ'יק – פתרונות פיננסים מתמחה בבניית אסטרטגיית השקעות וייעוץ פיננסי למשפחות בעלות ממון וחברות.
משרדנו מתמחה בניהול תיקי השקעות, פוליסות פיננסיות, קרנות השתלמות, קופות גמל, תיקון 190, IRA, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קרנות גידור, קרנות נדל"ן, השקעות אלטרנטיביות ועוד.

משרדנו מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות פרטיים, עצמאיים, תאגידים ושרותי לווי ותכנון העברת עושר בין-דורי.
שיטת ניהול העושר שלנו בוחנת את מכלול נכסי הלקוח בצורה מקיפה, מקצועית והוליסטית.
אנו תופרים את אסטרטגיית ההשקעות לצרכי הלקוח באופן פרטני. מתחזקים ובוחנים את פעילות תיק הנכסים באופן שוטף ובשקיפות מלאה.

משרדנו עובד עם בתי ההשקעות וגופים המובילים והמוכרים בשוק ההון. שיטת ניהול הנכסים שלנו יוצרת שקיפות, חיסכון בעלויות ומקטינה את ניגוד האינטרסים מול חברות הביטוח ובתי השקעות.
במשרדנו תוכלו למצוא את מיטב הידע בשוק ההון עם עשרות שנים של ניסיון בניהול עושר, הכרות מעמיקה וגישה לכלל המוצרים הקיימים בשוק המקומי והבינלאומי, המהווים מרכיב הכרחי בבניית תיק בהתאמה אישית עם פתרונות השקעה מתוחכמים.

משרדנו מספק מגוון רחב של שירותים, תכנון פרישה, לווי וייעוץ מס ע"י רו"ח, דיווחים חודשיים, לווי מול גופים בנקאים ושירותים נוספים.

רן וילנצ'יק – פתרונות פיננסים מתמחה בבניית אסטרטגיית השקעות וייעוץ פיננסי למשפחות בעלות ממון וחברות. משרדנו מתמחה בניהול תיקי השקעות, פוליסות פיננסיות, קרנות השתלמות, קופות גמל, תיקון 190, IRA, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קרנות גידור, קרנות נדל"ן, השקעות אלטרנטיביות ועוד.

משרדנו מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות פרטיים, עצמאיים, תאגידים ושרותי לווי ותכנון העברת עושר בין-דורי. שיטת ניהול העושר שלנו בוחנת את מכלול נכסי הלקוח בצורה מקיפה, מקצועית והוליסטית. אנו תופרים את אסטרטגיית ההשקעות לצרכי הלקוח באופן פרטני. מתחזקים ובוחנים את פעילות תיק הנכסים באופן שוטף ובשקיפות מלאה.

משרדנו עובד עם בתי ההשקעות וגופים המובילים והמוכרים בשוק ההון. שיטת ניהול הנכסים שלנו יוצרת שקיפות, חיסכון בעלויות ומקטינה את ניגוד האינטרסים מול חברות הביטוח ובתי השקעות. במשרדנו תוכלו למצוא את מיטב הידע בשוק ההון עם עשרות שנים של ניסיון בניהול עושר, הכרות מעמיקה וגישה לכלל המוצרים הקיימים בשוק המקומי והבינלאומי, המהווים מרכיב הכרחי בבניית תיק בהתאמה אישית עם פתרונות השקעה מתוחכמים.

משרדנו מספק מגוון רחב של שירותים, תכנון פרישה, לווי וייעוץ מס ע"י רו"ח, דיווחים חודשיים, לווי מול גופים בנקאים ושירותים נוספים.

קופות גמל
קרנות השתלמות
תיקי השקעות
פוליסות חיסכון
תיקון 190
IRA
קרנות פנסיה
ביטוחי מנהלים
קרנות גידור
השקעות אלטרנטיביות

 רן וילנצ'יק | פתרונות פיננסים

טלפון נייד: 052-8886677
מייל: [email protected]
כתובת: אפעל 19 פתח תקווה


שעות פעילות

ראשון – חמישי 
17:00 – 09:00

שישי – שבת
סגור

שותפים עסקיים

השאירו פרטים ואחזור אליכם

שתפו את כרטיס הביקור עם חברים

שתפו את כרטיס הביקור
דילוג לתוכן