שירות לקוחות
א' - ה' 9:00 - 18:00
052-5967500
א' - ה' 9:00 - 18:00
052-5967500

שאלות ותשובות

כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי

שאלות ותשובות

כרטיס ביקור דיגיטלי

שאלות ותשובות

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו כרטיס אשר הגיע לעולם כדי להחליף את כרטיס הביקור מנייר.
בעזרת כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן לחייג לשלוח הודעת sms ו WhatsApp, לנווט לבית העסק לשמור את בעל העסק כאיש קשר והכל בלחיצת כפתור פשוטה, והדבר אולי הכי חשוב, אין מצב שלא יישאר לכם כרטיס כי הוא אף פעם לא ניגמר ומתעדכן בלחיצת כפתור. כרטיס ביקור מנייר גוזל משאבים זמן וכסף מיותרים עבורכם ועבור העולם בו אנו חיים, ובסופו של דבר ניזרק לפח.

כרטיס ביקור דיגיטלי נועד להקל על הלקוחות שלכם בעזרת ממשק פשוט וידידותי המאפשר להם לבצע מגוון פעולות בלחיצת כפתור פשוטה, ובעזרת לחצן לשמירה כאיש קשר לא תאבדו יותר לקוחות. כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן לשמירה במסך הבית בסמארטפון של כל לקוח.

ניתן להקים כרטיס ביקור דיגיטלי במחיר הנמוך משמעותית מהקמת אתר תדמית שיכול להגיע לאלפי שקלים. כרטיס ביקור דיגיטלי מכיל את כל הפרטים אודות העסק שלכם, גלריית תמונות, טופס צור קשר, שעות פעילות ועוד מגוון של אפשרויות, כך תוכלו להציג את העסק שלכם בצורה מרשימה ומקצועית מבלי לשלם עלויות גבוהות מידי.

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו מעוצב ע"י המעצבים הגרפיים שלנו, אשר שמים דגש על חווית משתמש ונראות מקצועית. העיצוב משתנה ומותאם אישית בין תחומי העיסוק השונים.

שינויים בכרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו מתבצעים על ידינו בלבד, אבל לכל שינוי ניתן לפנות אלינו ונבצע אותו כבר באותו יום.

בוודאי, בעזרת האפליקציה הייחודית שלנו הלקוח שלכם יקבל הודעת sms או Whatsapp בסיום שיחה (נכנסת ויוצאת) בצירוף טקסט לבחירתכם וקישור לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם.
לא עניתם לשיחה? לא זמינים כרגע? האפליקציה שלנו תשלח הודעת sms ללקוח גם בשיחה שלא נענתה על מנת למנוע מצב בו הלקוח פונה אליכם ואינו מקבל מענה.
האפליקציה שלנו מיועדת בשלב זה לבעלי מכשירי אנדרויד בלבד.

דילוג לתוכן